מתחתנים >> צילום אירועים >> אזור הדרום >> רחובות >> שאקה צילום אירועים
 
 
 
שאקה צילום אירועים
 
 
 
 
התקשרו לשאקה צילום ארועים
053-6111455
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לתיעוד רגע בלתי נשכח:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

About SHAKA

 
 
היי, איזה כיף שאתם כאן! בטח אתם רוצים להכיר אותנו קצת, אז תרשו לנו להציג את עצמנו: אנחנו דורון ורן, חברים טובים מאוד. יש לנו תחביב משותף – צילום וידיאו וסטילס, והחלטנו להפוך את התחביב למקצוע. ככה הקמנו את העסק שלנו – שאקה צילום ארועים.
 

אנחנו לא רק מצלמים אתכם...

 
אחת המטרות שלנו היא לצלם אתכם, נכון. אבל המטרה העיקרית היא לתת לכם פשוט ליהנות מהיום הזה, מבלי שתרגישו שאתם מתאמצים או נלחצים. כי אז מה הטעם? המטרה היא לחוות את הימים שלפני החתונה ואת החתונה עצמה בתור משהו כייפי, מהנה, כזה שרוצים שישארו ממנו זיכרונות לכל החיים.
 

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

 
נעים להכיר – אני דורון ישינסקי, צלם סטילס. מאז ומתמיד אומנות היתה חלק בלתי נפרד מחיי, וחלק אינגרלי מעבודות הצילום שלי. חשוב לי לשים בכל פריים את האדם, האישיות שלו והרגש שלו אל מול העדשה, ככה, כמו שהוא. הכי טבעי שיש. זה מה שנותן לדעתי את העומק והייחודיות של כל תמונה ותמונה. את האמת שלי, אני מביא ליום הצילומים שלכם, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

ונעים גם לי להכיר. קוראים לי רן סבג ואני צלם וידיאו. האפשרות לקחת בכל פעם מחדש זוג שמתחתן ולהתאים לו את המסגרת שתספר את הסיפור הייחודי שלו, זה ה- DRIVE שלי בכל יום מחדש. שילוב של שוטים מוקפדים, מוזיקה מהפנטת, הצילומים האותנטיים של הרגעים האלה ביניכם הם אלה שמובילים אותי ליצור וידיאו מושלם ואת המזכרת המיוחדת בשבילכם.
 

ואחרי שהכרתם אותנו – בואו נכיר אתכם!

 
אנחנו מאמינים בלהדגיש את מי שאתם – להוציא החוצה את האופי, את התשוקות ואת הסטייל האישי שלכם בעזרת המצלמה, איפה שאתם מרגישים הכי בנוח: אם זה בגן בוטני יפיפה, חוף הים, חנות לריהוט הבית, המטבח או מגרש הכדורגל. הכול כדי שיהיה לכם כיף ושתזרחו – כדי שהאור הטבעי שלכם יקבל את אור הזרקורים.
 
נשמח להגיע עד אליכם לכל מקום בארץ, עם ציוד מתקדם, ראש פתוח, סבלנות והרבה מצב רוח טוב. יהיו צחוקים, יהיה בלתי נשכח והכי חשוב יהיה כיף! אז תגידו יום ושעה ואנחנו כבר נגיע: 053-6111455
 
 
 
מתחתנים